Dane kontaktowe

Informacje ogólne

Podstawowe dane hali produkcyjnej

Połączenia transportowe

Infrastruktura

Warunki nabycia

Dane kontaktowe

Informacje ogólne

Powierzchnia nieruchomości

Informacje dotyczące nieruchomości

Charakterystyka działki

Połączenia transportowe

Istniejąca infrastruktura

Zachęcamy właścicieli gruntów i obiektów do przysyłania nam swoich ofert inwestycyjnych.

Żeby przygotować ofertę zgodną ze standardami Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), należy wypełnić (w języku polskim i angielskim) załączone poniżej formatki hal i terenów inwestycyjnych:

Wypełnione tabele wraz ze zdjęciami prosimy przesyłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nadesłane przez Państwa oferty zasilą administrowaną przez nas bazę ofert inwestycyjnych regionu i będą promowane wśród zgłaszających się do nas inwestorów.

(Zamieszczenie oferty inwestycyjnej w bazie oraz jej promocja są bezpłatne).

08.01.2020 w godzinach 10.00 – 13.00 odbędzie się w Zamościu przy ulicy Partyzantów 3, spotkanie informacyjne dla osób, które chcą pozyskać środki na założenie swojej działalności gospodarczej.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się wypełniając formularz rekrutacyjny:

https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/76

Dnia 06.12.2019 w godzinach 10.00 – 13.30 odbędzie się w Zamościu przy ulicy Partyzantów 3, spotkanie informacyjne dla osób, które chcą pozyskać środki na założenie swojej działalności gospodarczej.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się wypełniając formularz rekrutacyjny:

https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/64

Na spotkaniu będzie można uzyskać informację na temat aktualnej oferty z Funduszy Europejskich w tym o systemie startupów, działaniu 9.3 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego Rozwój przedsiębiorczości oraz o niskooprocentowanych kredytach/pożyczkach.

Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:

https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/spotkanie-informacyjne-w-zamosciu-pt-fundusze-europejskie-2014-2020-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-1/

W dniu wczorajszym Urząd Miasta Zamość odwiedziła delegacja z Ukrainy,  reprezentująca Równieńską Radę Obwodową na czele z wicegubernatorem obwodu Panem Oleksandrem Korniijczukiem.

Już 25 listopada o godzinie 10:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (Artura Grottgera 2, 20-029 Lublin, sala S8, piętro IV) odbędzie się konferencja „Innowacyjna medycyna”. Rozwijanie startupów medycznych w Polsce Wschodniej.”

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać swój biznes w Internecie w Polsce i za granicą na prezentację projektu: Google Internetowe Rewolucje w eksporcie