Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie poszukuje w województwie lubelskim działki inwestycyjnej dla projektu z branży spożywczej, który obsługuje PAIH. 

Specyfikacje techniczna dla poszukiwanej działki inwestycyjnej:

Priorytet lokalizacji - obszar w strefie przygranicznej na odległości do 70-100 km od granicy z Ukrainą, ale nie ograniczamy się tym obszarem wyłącznie, to zależy od warunków,

Powierzchnia działki - 2 ha, z możliwością powiększenia do 3-4 ha. (zaletą będzie dodatkowa działka w pobliżu o powierzchni 2 ha pod budowę 2-3 szklarni).

Dostępność prądu o mocy 300 kWh lub możliwość podłączenia, z możliwością zwiększenia do 400-500 kWh.

dodatkowo:

Dostępność hal produkcyjnych o wysokości stropu 6-8 metrów, o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, z możliwością powiększenia do 2 500 - 3 000 metrów kwadratowych.

Hale nie są koniecznością. Jeżeli są to będzie to zaletą, lecz nie warunkiem koniecznym.

Hala produkcyjna/magazynowa:

500-700 m2 pod produkcję (mile widziana suwnica, lecz nie jest konieczna)

1000 m2 magazynowych + 500-700 m2 pod przechowywanie makuchy.

Bezpośredni dostęp na teren działki torów kolejowych, z dostępnością torów „wąskich” i „szerokich”. Ewentualnie mile widziana jest bliskość stacji kolejowych, terminali przeładunkowych.

Zaopatrzenie w wodę, zapotrzebowanie wynosi 3-5 metrów sześciennych na dobę.

Dostęp do kanalizacji lub występowanie oczyszczalni ścieków są mile widziane, ale nie są konieczne.

Pomieszczenia biurowe wraz zapleczem socjalnym. Najlepiej, gdyby było to łącznie z magazynem/budynkiem produkcyjnym.

 Oferty terenu inwestycyjnego spełniające kryteria inwestora proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19 maja 2022 r. (czwartek) do godz. 10:00.