ARP S.A. zaprasza na webinarium prezentujące wsparcie finansowe dla przedsiębiorców znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej

Polityka Nowej Szansy to instrument pomocowy oferowany przedsiębiorcom w celu ich ratowania lub restrukturyzacji, przewidziany ustawą z dnia 16 lipca 2020 r. o udzielaniu pomocy publicznej w celu ratowania lub restrukturyzacji przedsiębiorców. Jest odpowiedzią na potrzeby firm, które znalazły się w trudnej sytuacji ekonomicznej i wymagają wsparcia w procesie zmian w swoim biznesie.

Podczas webinarium eksperci z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych omówią zasady kwalifikowalności oraz dostępne instrumenty pomocowe oraz zasady wypełniania i składania wniosków pomocowych.

Spotkanie online odbędzie się 13 listopada br. w godz. 14.00 -15.30.

Rejestracja: Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w webinarium proszeni są o kontakt z Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie w celu otrzymania linka na wydarzenie:

  • tel. 539 533 271
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA: bezpośredni link do wydarzenia: 

https://us02web.zoom.us/j/84986176014?pwd=VTRaSHB0SGpMdGx0YlYyYTRTK2xhUT09