Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie (LAWP) ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie dla mikro i małych przedsiębiorstw z województwa lubelskiego, które w wyniku wystąpienia pandemii COVID-19 znalazły się w sytuacji nagłego niedoboru lub utraty płynności.

15 lipca o godz. 10.00 rusza nabór wniosków!

Sam wniosek o dofinasowanie został maksymalnie uproszczony, tak aby każda firma mogła w prosty i szybki sposób złożyć swoją aplikację. Załączniki wymagane do wniosku o dofinansowanie również zostały ograniczone do minimum

Dokumentacja oraz załączniki dostępne są tutaj:

https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/nabory-konkursy/3-7-wzrost-konkurencyjnosci-przedsiebiorstw-finansowanie-kapitalu-obrotowego-mikro-i-malych-przedsiebiorstw/

Przedsiębiorcy już dzisiaj mogą zacząć wypełniać swoje wnioski na stronie internetowej LSI2014.

Aby otrzymać dotację, niezbędne będzie wykazanie co najmniej 30-proc. spadku obrotów za jeden dowolny miesiąc, licząc od 1 marca 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub w porównaniu do tożsamego miesiąca ubiegłego roku, przy czym spadek ten musi być spowodowany zakłóceniami gospodarki na skutek COVID-19.

 W przypadku pytań odpowiedzi udzielą pracownicy Punktu Kontaktowego LAWP telefonicznie: 81 462 38 31 lub 81 462 38 12 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .