Serdecznie zapraszamy do udziału we Wschodnich Dniach Kooperacji, które odbędą się w dniach 15-17 listopada 2016 r. w Lublinie

Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko rozumianej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy. Jest to miejsce do budowania relacji biznesowych i odkrywania najnowszych technologii w branży.

Wśród wystawców znajdą się przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług dla przemysłu.

Podczas targów zaplanowaliśmy m.in. konferencje tematyczne oraz szkolenia specjalistyczne. Wydarzeniu towarzyszyć będą również  umówione spotkania kooperacyjne ułatwiające nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami.

Osoba do kontaktu: Joanna Kurkiewicz, tel. 81 458 15 47, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.kooperacja.targi.lublin.pl/