Misją projektu marka "Lubelskie" jest wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach Lubelszczyzny poprzez spójny system promocji renomowanych produktów i usług regionu. Zachęcamy do udziału w programie Marka LUBELSKIE.

Zachęcamy do udziału w programie Marka LUBELSKIE. Celem projektu jest tworzenie efektu "place of origin" czyli identyfikacji produktów wysokiej jakości z miejscem pochodzenia.

Otrzymanie tytułu MARKA LUBELSKIE jest równoznaczne z dołączeniem do elitarnego grona firm, których produkty i usługi są wizytówką Województwa Lubelskiego w kraju i za granicą. Już 48 firm z regionu mogą poszczycić się znakiem towarowym MARKA LUBELSKIE. Wkrótce do ich grona dołączą kolejne. Może być to właśnie Twoja firma!

Przedsiębiorstwa, które  zostaną wyróżnione certyfikatem MARKA LUBELSKIE będą promowane w ramach ogólnopolskich kampanii reklamowych, w serwisie internetowym projektu oraz w mediach.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w projekcie Marka Lubelskie jest prowadzenie działalności na terenie województwa Lubelskiego co najmniej od 24 miesięcy.

Dodatkowo należy spełniać pozostałe kryteria, które szczegółowo zamieszczono na stronie internetowej www.marka.lubelskie.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 lutego 2017 roku.

źródło: www.marka.lubelskie.pl