Polski Fundusz Rozwoju wspólnie z firmą Google przygotował bezpłatny program Firmy Jutra dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski, które poszukują wsparcia w rozpoczęciu lub rozwoju sprzedaży w Internecie.

 

Program Firmy Jutra obejmuje:

  • kurs tworzenia modeli biznesowych i e-booki edukacyjne od Polskiego Funduszu Rozwoju, wspierające rozwój i szybką adaptację zmian biznesowych firm.
  • program szkoleniowy Google adresowany do wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać biznes w internecie. Wsparcie składa się z indywidualnej pomocy konsultanta w opracowaniu planu rozwoju w internecie, szkoleń oraz pakietu bezpłatnych narzędzi oraz wsparcia doradcy we wdrożeniu zmian.
  • ścieżki szkoleniowe od Operatora Chmury Krajowej dotyczące rozwiązań chmurowych dla małych i średnich przedsiębiorców, pomagające zwiększać innowacyjność, obniżać koszty działalności, a firmy które ukończą obie ścieżki szkoleniowe otrzymają od Chmury Krajowej znaczące pakiety środków do wykorzystania w chmurze Google. Łączna wartość bezpłatnych pakietów wyniesie pół miliona złotych.

 

Program jest bezpłatny i skierowany do wszystkich firm, które potrzebują efektywnego wsparcia w szybkim zaadaptowaniu się do nowej rzeczywistości wywołanej pandemią Covid 19.

Jesteś mikro lub małym przedsiębiorcą, który dopiero planuje uruchomić sprzedaż w internecie?

A może chcesz skupić się na rozwoju kanału online czy e-commerce, który potrzebuje bardziej zaawansowanego wsparcia z analityką internetową?

Nie czekaj, zgłoś się do programu Firmy Jutra!

 Więcej informacji o projekcie znajduje się na oficjalnej stronie: firmyjutra.pl (tutaj jest dostępny formularz zapisów dla firm) oraz na stronie pfr.pl