Zapraszamy na kolejne spotkanie cyklu "Biznes Lubelskie".

Już 10 maja 2018 spotykamy się w ARTIS Hotel & SPA w Zamościu.

Gościem specjalnym będzie Daniel Iwanek, trzykrotny Mistrz Świata w Karate Tradycyjnym, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy, który opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

Program spotkania w Zamościu:


15.00 - 15.30 Rejestracja uczestników
15.30 - 16.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów - prowadzący Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
16.00 - 16.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami - prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centru, Arbitrażu i Mediacji w Lublinie) 
16.20 - 17.20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO - prelegent Barbara Bo­na (Deloitte Doradztwo Podatkowe Zespół Energy&Resources)
17.20 - 17.30 Przerwa kawowa
17.30 - 18.30 Rola motywacji w biznesie - prelegent Daniel Iwanek
18.30 - 18.45 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja
18.45 – 19.30 Poczęstunek i networking

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl.

Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie.

Dodatkową atrakcją wydarzenia Biznes Lubelskie będzie obecność znamienitych polskich olimpijczyków – w tym Roberta Korzeniowskiego, Otylii Jędrzejczak, Sylwii Gruchały czy Daniela Iwanka, którzy opowiedzą o tym jak motywować siebie i pracowników.

Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl.